امروز یکی از دوستان دوران دفاع مقدسم که در دوران دفاع مقدس جوانی رعنا و زیبا بود و امروز جانبازی 80 درصد و شاید هم بیشتر متنی را برایم نوشت خیلی متاثر شدم و تصمیم گرفتم متن ایشان را که دردنامه ای بود در وبلاگم بیاورم .
مکن ای صبح طلوع !!!
این قصه نیست !!!
شرح حال مال باختهَ پروژه (ساخت مجلس شورای اسلامی است !که چند نماینده ! 
سید شریف حسینی نماینده اهواز  وعضو  هیئت رئیسه وقت مجلس !او قائم مقام کنونی وزارت صمت و مشاور ارشد وزارت نفت و کاندیدای نمایندگی مجدد اهواز !!!
آشوری نماینده بوشهر و عضو هیئت رئیسه مجلس !!!
علی افراشته اهل بوشهر معاون اجرائی مجلس و مشاور ارشد رئیس مجلس !!!
هاشمی نسب مدیرکل مالی مجلس !!!
مجید خلیلی و علیرضا ارباب با پوشش سازنده !!!
در سال ۸۹ تا ۹۱   و تحویل در سال ۹۴
با ادعای ساخت خانه برای نمایندگان و کارمندان مجلس 
با تایید علی لاریجانی رئیس مجلس 
در قالب عنوانی مجعول تحت عنوان هیئت پیگیری !!! بجای تشکیل تعاونی مسکن ! با پول مردم و فروش امتیاز اقدام به خرید دو زمین ۸۰۰۰و ۱۶۰۰۰ متری در ارتفاعات سوهانک تهران می کنند و بجای رعایت قانون پیش فروش مصویه خود مجلس !  با تهیه دفترچه ای زیبا !و عنوان سهامدار! بدون تعین واحد و  پیش بینی خسارت در صورت عدم ساخت  ! با سر برگ  واعتبار مجلس اقدام به جمع آوری پول از نمایندگان و کارمندان و فروش امتیاز به مردم می کنند ودر نهایت خانه ای برای کسی ساخته نمی شود !! 
بلکه زمین ۸۰۰۰متری بر اتویان ارتشبا جواز تجاری و مسی تحت عنوان پروژه یاس را بنام خود می زنند !و صاحب می شوند !!!
و زمین ۱۶۰۰۰متری سوهانک با عنوان پروژه نور !!!
با جواز تجاری و مسی که البته تجاری را خود بر می دارند ! گود برداری و چند طبقه هم اسکلت می زنند و با بدهکاری به خاکبردار ،آهن فروش ، بتن فروش و و  گرو گذاشتن جواز و سند پروژه اقدام به دریافت وام چند صد میلیاری می کنند ولی کار متوقف و مردم پیش خریدار و امتیاز خر بدبخت می شوند !!
علیرغم انواع پیگیری ها از جمله تجمع های مکرر مالباختگان در سال گذشته هیچکس پاسخگوی نیست !!
 حال زنی که خانه اش را در شهرک محلاتی فروخته و در سوهانک در سال ۹۱ ۹۲ امتیاز حانه  پیش خرید کرده از مجلس شورای اسلامی  البته حقیر هم گرفتار همین درد و بلا  البته نه بشدت این بنده خدا هستم .
هیجکس هم پاسخگو نیست !!
و در نهایت برایم نوشت :
سید و سالار من سلام و عرض ادب 
از کجا به کجا رسیدیم 
این حق ما نیست 
که حاکمان جمهوری اسلامی  با ما این می کنند و هیچکس هم  پاسخگو نیست 
ناراحتت کردم 
خواهر شهید 
زن پاسدار جانباز بستری در بقیه الله
پسرش بستری در بخش اعصاب و روان 
دخترش مطلقه 
خودش ۶۳ ساله کارگر آشپزخانه 
مستاجر یک‌ صاحبخانه معتاد افعانی در شوش
.و.سید عجب رزمی !عجب حرمتی !
حالا می بینی چرا خاموشم و دل و دماغ ندارم
نمی دونم چه خواهد شد !

نمی دانم پس از مرگم چه خواهد شد
نمی دانم پس ازمرگم چه خواهد شد
نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم
چه خواهد ساخت
ولی بسیار مشتاقم
که ازخاک گلویم سوتکی سازد
گلویم سوتکی باشد
به دست کودکی گستاخ و بازیگوش
و او یکریز پی در پی
دم گرم خودش را بر گلویم سخت بفشارد
و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد
بدین سان بشکند در من
سکوت مرگبارم را.

مکن ای صبح طلوع داستان غم انگیز یک خانواده جانباز

آیا انتخاب قالیباف به عنوان سر لیست نیروهای ارزشی درست است؟

گول این پیرمردهای مثلا نورانی را نخورید اینها گرگی هستند در لباس میش

مجلس ,ای ,پروژه ,سال ,پیش ,هم ,می کنند ,در سال ,اقدام به ,چه خواهد ,صبح طلوع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

109419189 سراج الدین بناگر ..... نگیـــــن شیـــــــــــراز ..... مطالب اینترنتی کمیته علمی کامپیوتر و فناوری اطلاعات آموزشکده فنی ابن حسام دانلود سرا مسیح و مسیحیت راه اندازي کسب و کار موفق اشکِ مَشک (کشکول ولایت نامه) محققین جوان